Aktualności archiwum

Za gackiem po górach

2013-09-18 | Za gackiem po górach

Dr Robert Mysłajek ze Stowarzyszenia dla Natury "Wilk" poprowadził zajęcia na temat nietoperzy dla harcerzy z Hufca ZHP w Węgierskiej Górce. Zajęcia są elementem projektu pt. "Za Gackiem po górach" realizowanego przez Hufiec we współpracy ze Stowarzyszeniem dla Natury "Wilk". Projekt jest laureatem 5. edycji konkursu grantowego, organizowanego w ramach programu "Po stronie Natury" przez Fundację Nasza Ziemia, Żywiec Zdrój S.A. oraz Lasy Państwowe.

Nowa wilcza praca magisterska w SdN

2013-09-16 | Nowa wilcza praca magisterska w SdN "Wilk"

Miło nam donieść, że kolejna praca magisterska, która powstała w Stowarzyszeniu dla Natury "Wilk, została obroniona z najwyższymi notami. Jej autorką jest Katarzyna Tołkacz - studentka Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego i członkini SdN "Wilk". Promotorami pracy magisterskiej, pt. "Wpływ antropopresji na populacje wilka (Canis lupus) w Beskidzie Małym", byli: dr Sabina Pierużek-Nowak z SdN "Wilk" oraz dr Tomasz Gortat z UW.

Prelekcja w Parowej

2013-09-10 | Prelekcja w Parowej

Dr Sabina Nowak poprowadziła dzisiaj prelekcję o wilkach dla uczniów Szkoły Podstawowej w Parowej w Borach Dolnośląskich. 120 dzieci miało okazję nie tylko poznać sekrety wilczego życia, ale także zobaczyć nagranie dzikich wilków, które wykonaliśmy podczas naszych badań w Polsce Zachodniej.

 

Przekaż 1% podatku na rzecz stowarzyszenia.

Dowiedz się więcej.Nasz profil na Facebook Nasz profil na YouTube

Projekt i wykonanie: maszyna.pl
English
Polski