Aktualności archiwum

Wywiad z prezes SDN WILK w

2010-04-27 | Wywiad z prezes SDN WILK w "Sveriges Natur"

W ostatnim numerze szwedzkiego magazynu przyrodniczego "Sveriges Natur" ukazał się artykuł pt. "Det sönderskurna landskapet" poświęcony problemom fragmentacji środowiska. Artykuł jest uzupełniony wywiadem z dr Sabiną Nowak - prezes SDNWILK.

Wykład o ssakach Beskidu Śląskiego

2010-04-21 | Wykład o ssakach Beskidu Śląskiego

Dr inż. Robert Mysłajek - wiceprezes SDN WILK, przedstawił wykład pt. "Ssaki Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego" podczas spotkania Polskiego Klubu Ekologicznego w Ustroniu, które odbyło się w Izbie Przyrodniczo-Historycznej Nadleśnictwa Ustroń.

Szkolenie

2010-04-15 | Szkolenie "Projektowanie przejść dla zwierząt"

W Poznaniu odbyło się szkolenie pt." Projektowanie przejść dla zwierząt" zorganizowane przez Fojud Development Sp. z o.o. Szkolenie prowadzili eksperci ze Stowarzyszenia dla Natury "Wilk" dr Sabina Pierużek-Nowak i dr inż. Robert Mysłajek.

Tragedia w Smoleńsku

2010-04-10 | Tragedia w Smoleńsku

W tragicznej katastrofie lotniczej w Smoleńsku zginął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński z Małżonką Marią Kaczyńską. Wraz z nimi śmierć poniesili towarzyszący im pracownicy Kancelarii Prezydenta RP, parlamentarzyści, działacze społeczni, duchowni i załoga samolotu. Zarząd Stowarzyszenia dla Natury "Wilk" składa wyrazy najgłębszego współczucia wszystkim bliskim ofiar.

Nowy skład Regionalnej Rady Ochrony Przyrody w Katowicach

2010-04-07 | Nowy skład Regionalnej Rady Ochrony Przyrody w Katowicach

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Katowicach powołał nowy skład Regionalnej Rady Ochrony Przyrody na kadencję 2010-2015. Do Rady powołano także przedstawiciela SDN WILK - dr inż. Roberta Mysłajka. Rada jest organem opiniodawczo-doradczym w zakresie ochrony przyrody, a do jej zadań należy w szczególności: ocena realizacji zadań z zakresu ochrony przyrody; opiniowanie aktów prawnych w zakresie ochrony przyrody wydawanych przez RDOŚ; przedstawianie wniosków i opinii w sprawach ochrony przyrody oraz opiniowanie planów rozwoju i strategii wojewódzkich w zakresie ochrony przyrody.

 

Przekaż 1% podatku na rzecz stowarzyszenia.

Dowiedz się więcej.Nasz profil na Facebook Nasz profil na YouTube

Projekt i wykonanie: maszyna.pl
English
Polski